KIL Supporterklubb
https://kilsk.com/forum/new/phpBB3/

....da blir det en tur på Jordal i kveld!!!
https://kilsk.com/forum/new/phpBB3/viewtopic.php?f=5&t=672
Page 1 of 1

Author:  Raggen [ 17 Mar 2006, 17:56 ]
Post subject:  ....da blir det en tur på Jordal i kveld!!!

6. semifinale mellom VIF og Storhamar, VIf er klare for finalen med seier i kveld......hvem skal man egentlig holde med når slike klubber møtes? Er jo lite trolig at begge lagene taper i kveld ;-)

....ja ja, får håpe på en bra kamp, selv om Norsk hockey SUGER kraftig!!

Author:  McAroni [ 17 Mar 2006, 18:29 ]
Post subject: 

Her må man jo håpe på Storhamar, der har vi tross alt lokale helter som spiller!

Author:  Raggen [ 17 Mar 2006, 23:18 ]
Post subject: 

Ja.....hadde vært kult om Skasdammen hadde senka Engen.....men i dag var dessverre både han og resten av laget helt elendig.....UTROLIG ELENDIG...faktisk!!

Author:  gonzo99 [ 18 Mar 2006, 00:44 ]
Post subject: 

For egen del er det ikke tvil hvis jeg må velge mellom å "holde med" en Hamar klubb eller Enga. Det blir Enga!

Author:  Raggen [ 18 Mar 2006, 01:17 ]
Post subject: 

Ja....det blir vel til det.....men du blir mer og mer lei denne bydelsklubben jo lenger du bor i hovedstaden ;-)

Author:  1892 [ 25 Mar 2006, 22:46 ]
Post subject: 

Raggen, da er det bare å gjøre som meg, reise til Karlstad og holde med Färjestad. Nå har det blitt veldig lite av både det og KIL siden jeg går i grønt om dagen (les: militæret og ikke noe skamma tull) så da slipper jeg det problemet :) Svensk hockey er jo helt fantastisk :D

Page 1 of 1 All times are UTC + 1 hour [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/